Сергій Корсунський про дестабілізацію громадського порядку у США та що стоїть за порогом глобального переходу до нової реальності в міжнародній політиці для видання “Дзеркало тижня”

“Синдром (неусвідомленого) заперечення — це коли нібито всі знають про існування проблеми, але ніхто нічого не робить, аби змінити стан речей, і при цьому навіть не усвідомлює власної бездіяльності. Афроамериканці становлять абсолютну більшість учнів громадських шкіл і державних університетів, де гірші вчителі та нижчі зарплати. Знайти добре оплачувану роботу з такою освітою — неможливо. Але це нікого не турбує, — капіталізм передбачає природний відбір. У США щорічно реєструють десятки випадків масових убивств із застосуванням вогнепальної зброї. Але неможливо прийняти закон про її заборону. Канаді вистачило одного “стрільця” з автоматом, щоб таку зброю заборонити. Культ насилля у масовій свідомості, часто невиправдана жорстокість і навіть агресія з боку поліції (зазвичай пояснюванні надзвичайно високим рівнем озброєності населення), катастрофічний занепад масової, та й політичної культури, розкол світу на “ми” і “вони”, — все це рано чи пізно мало вийти назовні”.

Про внесок ситуації навколо COVID-19 у дестабілізацію громадського порядку у Сполучених Штатах та що стоїть за порогом глобального переходу до нової реальності в міжнародній політиці читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського у виданні “Дзеркало тижня”.

Посилання: https://dt.ua/international/sindrom-neusvidomlenogo-zaperechennya-351659_.html

Меню