Сергій Корсунський про досягнення в оновленні Дипломатичної академії та залучення інтелектуалів

“Ми стали не просто корисними, а працюємо пліч-о-пліч у щоденному контакті з МЗС на потреби дипломатичної служби. Ми створили Центр вивчення мов і тестування по більше ніж 20 мовам за абсолютно європейським зразком”.

“Нам довіряють інші органи влади, також силові структури, які є нашими партнерами. Уряд нам довірив підвищувати кваліфікацію не лише дипломатів, але й державних службовців. Але головне, що ми стали інструментом додатковим залучення політики. Тому що наші фахівці читають лекції для закордонних слухачів. Тільки нещодавно в онлайн я читав лекцію про геополітику більше ніж ста слухачам Дипломатичної академії у рамках Національної академії державного управління Казахстану при президенті Казахстану. Наші фахівці читали лекції у Відні, в США, Китаї, Кувейті, Берліні, по всій Центральній Європі. Найтіснішими для нас партнерами є Естонія, Польща, Туреччина. Все це означає те, що ми самі фактично несемо наше українське бачення зовнішньої політики в світ”.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Японії, колишній директор Дипломатичної академії Сергій Корсунський про досягнення в оновленні Дипломатичної академії та залучення інтелектуалів і професури найкращих Університетів світу до плідної співпраці, а також про плани розвитку українсько-японських відносин у розгорнутому ексклюзивному інтерв’ю виданню “День”.

Посилання: http://day.kyiv.ua/uk/article/den-planety-svitovi-dyskusiyi/lyudskyy-vymir-spivrobitnyctva

Меню