Сергій Корсунський про несподіване самовисуванням знаменитого репера на посаду президента США та приховані мотиви «залаштункових» гравців для видання “Дзеркало тижня”

“…попри всю очевидну неадекватність ситуації з Каньє Вестом, знайшлися політичні аналітики, які висловили йому підтримку. Жест репера став ніби відображенням того хаосу, в якому опинилися США під кінець чотирирічки президентства Дональда Трампа. Вест виступив у дивній ролі абсолютного втілення спонтанності, медійності та популізму, властивих 45-му президентові США. Адже, попри всі позитивні результати, які демонструвала економіка США до кінця 2019 року, неможливо заперечувати і нагромадження майнової нерівності, і зростання насильства, і вияви расизму, якими всі ці роки ніхто системно не займався.”

Що стоїть за несподіваним самовисуванням знаменитого репера на посаду президента США? Чи будуть знайдені нові ідеї та обличчя, здатні вивести Захід із ідейного глухого кута?

Відповіді на ці питання – в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського у виданні ZN.ua.

Посилання: https://zn.ua/ukr/WORLD/kanje-vest-balotuvatimetsja-v-prezidenti-ssha-.html

Меню