Сергій Корсунський про нову стратегію Білого дому щодо Китаю, чутливість окремих країн ЄС у питанні співпраці з КНР та можливості для України у виданні “Дзеркало тижня”

«Каталізатором охолодження відносин США та КНР послужила пандемія коронавірусу. Неможливо заперечувати, що частина претензій Вашингтона має цілком обґрунтовані підстави, але так само незаперечно, що дуже важливим чинником загострення політики щодо КНР є листопадові вибори.(…)У складному становищі через протистояння США і КНР опинився і Європейський Союз — найважливіший ринок як для Китаю, так і для Росії (і для України теж). Буквально вслід за Білим домом (що є чистим збігом) про зміну позиції щодо КНР заявив Брюссель».

Про нову стратегію Білого дому щодо Китаю, чутливість окремих країн ЄС у питанні співпраці з КНР та можливості для України, які відкриваються у зв`язку з заплутаною ситуацією у “верхах” світової політики читайте в статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського у виданні “Дзеркало тижня”.

Посилання: https://dt.ua/international/chetvertiy-ne-zayviy-349263_.html

Меню