Сергій Корсунський про перебіг протистояння США і КНР для видання “Дзеркало тижня”

«Відносини Вашингтона і Пекіна відіграють у світових справах таку важливу роль, що просто не можуть залишатися внутрішньою справою двох країн. Дві найбільші економіки світу, порівнянні вже не тільки за економічним, а й за військовим потенціалом, проєктують свій вплив далеко за межі національних кордонів…
Радикальне погіршення відносин між цими країнами — одна з основних тем провідних аналітичних центрів світу. І, хоча є всі підстави вважати, що суперечності на осі США—КНР мають не тільки економічне, а й ідеологічне підґрунтя, ряд експертів оскаржують порівняння нинішньої ситуації з холодною війною між США та СРСР. Відповідь на запитання про температуру нинішньої «холодної», або, коли хочете, «нехолодної», війни напрошується сама собою, якщо просто взяти до уваги цілу низку подій, котрі відбуваються ледь не в щоденному режимі.»

Про перебіг протистояння США і КНР, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського у виданні «Дзеркало тижня».

Посилання: https://zn.ua/ukr/international/khroniki-nekholodnoji-vijni.html

Меню