Сергій Корсунський про плани РФ з розвитку технологій штучного інтелекту: контекстні загрози та стратегії України, для інформаційного порталу “Сьогодні”

Той, хто зможе забезпечити лідерство в області штучного інтелекту, стане володарем світу. Про це Путін заявив вперше приблизно два роки тому і знову повторив на нараді, що відбулася в травні 2019 року і присвяченому розробці російської стратегії штучного інтелекту (ШІ). У Китаї і США – двох світових лідерах у глобальному змаганні за ШІ, ця теза підкріплюється десятками мільярдами інвестицій, і вони набагато випереджають не те, що Росію, а й лідерів ЄС, а в цілому вже близько 30 країн прийняли національні стратегії переходу до нового технологічного укладу. Тепер в гонку за технологією на основі штучного інтелекту вступає і Росія.

Про плани РФ з розвитку технологій штучного інтелекту: контекстні загрози та стратегії для України, читайте у статті директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет-видання “Сьогодні”.

Меню