Сергій Корсунський про події, що відбуваються між США і КНР, управління світовими фінансами та пандемію, що змінює геополітику в реальному масштабі часу для видання “Дзеркало тижня”

“Пандемія коронавірусу стала саме таким каталізатором глобальних трансформацій. Хай повільно, але консолідується ЄС, що вже мало не затріщав під ударами Brexit; почалося переосмислення ролі та місця системи ООН, зокрема ВООЗ; реальністю стає перехід від геополітичного трикутника США-Китай-Росія до нового біполярного світу, що його прокремлівський ідеолог С. Караганов визначив як “нерівномірний процес утворення двох технологічних, геоекономічних та геополітичних центрів – “Китай плюс” і “США плюс”.

Про події, що відбуваються між США і КНР, управління світовими фінансами та збереження долара як світової валюти та пандемію, що змінює геополітику в реальному масштабі часу читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла України в Японії Сергія Корсунського в останньому випуску “Дзеркало тижня”.

Більше за посиланням: https://dt.ua/internat…/geopolitika-pandemiyi-346235_.html

Меню