Сергій Корсунський про вибір, нерівність і справедливість від глобального до внутрішнього масштабу для видання “Тиждень.UA”

“Чому Індії та Пакистану можна мати ядерну зброю, а Україні ні? Чому серед найзаможніших людей світу лише 1% — темношкірі? Як так сталося, що за три місяці пандемії у США 40 млн людей залишилися без роботи, натомість 25 найбагатших американців стали заможнішими на $255 млрд? Європейський союз де-факто базується на такому принципі: Німеччина (і трішки Франція) виробляє, а всі інші споживають. Тоді чи є дивною ситуація, що навіть Італії та Іспанії не вдалося ефективно впоратися з пандемією, яка не була найгіршим випробуванням людства за оcтанні 100 років? Недовіра до політиків і урядів, недоступність соціальних ліфтів і критичне розшарування всередині суспільств за винятком лише деяких соціально стійких країн (наприклад Швеції, Японії, Сінгапуру), а насамперед — відсутність розуміння, що вибір кожного має значення, що справедливість є домінуючим принципом, а нерівність можна подолати спільними зусиллями: ось справжні причини нинішніх криз. Нині людство впритул підійшло до необхідності зміни парадигми розвитку.”

Про вибір, нерівність і справедливість від глобального до внутрішнього масштабу читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського для видання “Тиждень.UA “

Посилання: https://tyzhden.ua/Columns/50/244538

Меню