Сергій Корсунський про загострення позиції США стосовно КНР та чи вдасться сформувати США “новий альянс демократій” для протидії Китаю для видання “Дзеркало тижня”

“«Якщо вільний світ не змінить комуністичного Китаю, то комуністичний Китай напевно змінить нас», — підкреслив глава Держдепартаменту. Він закликав створити новий альянс демократичних держав для протидії Китаю. Питання, яке залишилося відкритим, — як саме і на яких засадах має формуватися цей альянс. Виступ держсекретаря через два дні після розпорядження Пекінові закрити генконсульство КНР у техаському Х’юстоні «з метою захисту американської інтелектуальної власності та приватної інформації американців» став підтвердженням того, що обвинувачення, які пролунали на адресу КНР, це не просто войовнича риторика. Китайська сторона з відповіддю не забарилася.”

Про з читайте у новій статті директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського у виданні “Дзеркало тижня”.

Посилання: https://zn.ua/ukr/international/spochatku-bula-promova-.html?fbclid=IwAR29xh638-ta6EwkZaIoeZFkYx2uZzduBkCCQq2Fbsqr8eoch0L2tNklVMQ

Меню