Сергій Корсунський про зворотній бік реальності та останніх тенденцій на світовій арені для новинного порталу “Сьогодні”

“В умовах, коли Росія сідає на все більшу розтяжку, намагаючись обмеженими ресурсами покрити весь світ, Україні необхідно вистояти, вибудовуючи власну політику з розумінням, що в стратегічному плані ще ніхто нічого не програв. Панічні настрої з приводу “поступок” агресивної Росії повинні поступитися місцем ретельній роботі щодо активізації власної економіки, продуманому співпраці з найближчими західними сусідами, ЄС, США і Китаєм, подальшої інтеграції в європейський ринок, використовуючи вже наявну договірну базу. Головне не забувати, що в світовій політиці дуже часто те, що відбувається на поверхні – красиве і блискуче, має зворотний бік, який іноді виглядає достатньо зношеним”.

Про зворотній бік реальності та останні тенденції на світовій арені читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання “Сьогодні”.

Меню