Сьогодні сумний день для української дипломатії ‒ у вічність пішов перший Міністр закордонних справ України Анатолій Максимович Зленко

Сьогодні сумний день для української дипломатії ‒ у вічність пішов перший Міністр закордонних справ України Анатолій Максимович Зленко.

З Анатолієм Максимовичем пов’язані становлення, розбудова й реорганізація української дипломатичної служби та нормативно-правове закріплення статусу МЗС. На його долю випали гострі дипломатичні суперечності з приводу українсько-російських взаємин, встановлення дипломатичних відносин та налагодження двосторонніх міждержавних взаємин України з сусідніми та іншими країнами світу, входження України до регіональних та глобальних структур, початок участі в миротворчій діяльності ООН та утвердження нового, повністю самостійного, статусу України в ООН загалом.

Він також був одним із батьків-засновників Дипломатичної академії України, часто виступав перед нашими слухачами і ділився своїм безцінним досвідом…

«Людина, для якої дипломатія стала долею і покликанням, а політика ‒ сценою, де розгорталися основні події її професійного життя», – Анатолій Зленко.

Щирі співчуття родині Анатолія Максимовича Зленка.

Вічна пам’ять…

Меню