Спеціалізований курс професійного навчання консульських посадових осіб для роботи в ЗДУ

З 2 по 19 лютого 2021 року в Центрі професійної підготовки Академії проходив спеціалізований курс професійного навчання консульських посадових осіб для роботи в ЗДУ. Слухачі курсу розглядали актуальні питання консульського захисту прав та інтересів громадян України за кордоном та вдосконалювали практичні навички консульської роботи.

Навчання проводили директор Департаменту консульської служби МЗС України Роман Горяйнов, керівники структурних підрозділів ДКС Світлана Криса, Олена Кіцюк, Галина Носок, Олександр Плодистий, Юрій Токар, Олена Бодрова та заступник начальника Фінансового управління Наталія Янковенко, радниця Міністра Олександра Постоловська, завідувач сектором запобігання корупції Геннадій Брескаленко, президент Іноземної юридичної колегії Микола Павлов.

У рамках курсу також відбувся практичний семінар з надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми за участі представників Міжнародної організації з міграції Вікторії Мазуренко, Ірини Тітаренко та Оксани Фоменко. Навчання завершилося виконанням підсумкового тестового завдання з практики консульської роботи.

Меню