Тематичний дистанційний курс зі службового етикету та протоколу для працівників органів державної влади, які працюють у сфері зовнішніх зносин

«Державні службовці повинні дбати про авторитет державної служби та позитивну репутацію державних органів, шляхом використання правил етикету на практиці. Етикет – це саме ті рекомендації, виконуючи які ми зберігаємо свою гідність та поважаємо оточуючих», ‒ Дарія Асташенкова.

10 -11 березня в Центрі професійної підготовки проходив тематичний дистанційний курс зі службового етикету та протоколу для працівників органів державної влади, які працюють у сфері зовнішніх зносин.

Протягом першого дня навчання слухачі ознайомились з тонкощами протокольного супроводу міжнародних візитів та переговорів, а саме: типами візитів, особливостями побудови програм візитів, етикетом державного прапору, мистецтвом розсадки за столом переговорів, взаємодією зі ЗМІ та обміном протокольними подарунками.

Другий день курсу був присвячений службовому та цифровому етикету, а також діловому дрес-коду сучасного державного службовця. Навчання проводила провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі, професійний консультант з етикету та протоколу Дарія Асташенкова.

Меню