Семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права

У Центрі професійної підготовки ДАУ відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права, організований за сприяння делегації Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні.

Протягом двох днів учасники семінару обговорювали засади міжнародного гуманітарного права, розглядали класифікацію збройних конфліктів, сутність міжнародних злочинів та механізми покарання за їх скоєння.

Особлива увага була приділена ситуації на Сході Україні та діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо захисту цивільного населення, яке постраждало від військових дій.

Семінар проводили представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні заступник голови делегації Роджер Батіст Раффі, делегат з питань зниклих безвісті та відновлення сімей Самір Хадзімустафіч, координатор з правових питань Маріана Чакон Лозано, заступник координатор з питань захисту прав затриманих Агнешка Куркевич та прес-секретар Олександр Власенко.

Меню