Тематичний семінар з актуальних міжнародно-правових питань для посадових осіб дипломатичної служби

16-17 вересня 2020 року в Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар з актуальних міжнародно-правових питань для посадових осіб дипломатичної служби.

Протягом двох днів дипломати ознайомилися з актуальними питаннями міжнародно-правового забезпечення відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Навчання відкрила т.в.о. директора ДПМ Міністерства закордонних справ України Оксана Золотарьова, яка детально розповіла про поточний стан розгляду справ України проти РФ в міжнародних судах.

Стан та перспективи багатостороннього міжнародного санкційного режиму проти Росії були розкриті у лекції доцента Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Миколи Капітоненка.

Основні положення міжнародного морського права, проблеми визначення та делімітація морських кордонів України, бачення першочергових юридичних кроків Україна у сфері морської безпеки нашої держави і Чорноморського регіону загалом розкрив у своїй презентації юрист-міжнародник, експерт з міжнародного морського права Богдан Устименко.

На завершення тематичного семінару керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини – УГСПЛ Олег Мартиненко та керівник центру документування УГСПЛ Олексій Біда ознайомили слухачів з особливостями перехідного правосуддя як елементу захисту прав громадян в умовах подолання наслідків збройного конфлікту.

Меню