Торговельна війна США—Китай: торгувати не можна воювати?

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся шостий захід в рамках проекту “Студентська дипломатична лабораторія” (ДипЛаб) на тему “Торгувати не можна воювати. Очікування та реальність у відносинах між США та Китаєм”.

З вітальним словом виступив директор Дипломатичної академії, посол Сергій Корсунський. В ході панельної дискусії експерти Олександр Хара та Дмитро Єфремов обговорили перспективи укладання торговельної угоди між США та Китаєм, вплив торговельної війни на баланс сил у світі та подальшу роль міжнародних інституцій, зокрема СОТ.

Дискусію продовжили студенти з Асоціація студентів-політологів НаУКМА та Політичний клуб КНУ імені Тараса Шевченка, представивши виступи на наступні теми: Оксана Мельник висвітлила способи пояснити зв’язок між економічною взаємозалежністю держав та війною у теоріях міжнародних відносин; Мар’ян Мельник проаналізував торговельну війну з позиції США, мотиви та стратегію її ведення; Владислав Шиманський розкрив погляд Китаю на конфлікт та перспективи подальшого протистояння між США та КНР. Після перерви відбулася загальна дискусія з усіма присутніми. Модерувала дискусію аналітикиня Центру міжнародних досліджень Вікторія Халанчук.

Меню