Тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту

Сьогодні в Центрі професійної підготовки завершився останній у цьому році тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту, який проводився за сприяння Міжнародного центру розвитку міграційної політики (Брюссель, Бельгія). Навчання відкрили державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць та регіональний координатор Міжнародного центру розвитку міграційної політики Радім Зак, які підбили підсумки реалізації спільного проєкту створення на базі Дипломатичної академії України освітньої спроможності здійснювати антикризову підготовку посадових осіб дипломатичної служби.

За два роки спільної роботи Департамент консульської служби МЗС України, Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС разом з International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) було розроблено програму та навчально-методичне забезпечення тренінгу з антикризового менеджменту, підготовлено тренерів та проведено 4 антикризових тренінги, з яких 2 – для діючих українських консулів за кордоном. Як зазначив у своєму вступному слові заступник директора ДКС МЗС України Василь Кирилич основною метою тренінгу є підготовка персоналу закордонних дипломатичних установ до планування та реагування на події надзвичайного характеру в країні перебування.

Основні елементи Плану дій ЗДУ на випадок надзвичайних подій, починаючи від опису профілю країни перебування і аналізу надзвичайної ситуації до кризової координації і комунікації, представили тренери курсу начальник відділу менеджменту кризових ситуації ДКС Максим Коваленко, начальник відділу ситуаційного центру Політичного департаменту Олег Куць та керівник Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.

Другого дня навчання мала місце рольова гра із моделювання реагування персоналу ЗДУ на події надзвичайного характеру за кордоном з метою ефективного захисту та оперативної допомоги громадянам України, які опинилися в кризовій ситуації. Тренінг з антикризового менеджменту став базовим елементом підготовки посадових осіб дипломатичної служби для роботи в ЗДУ.

Меню