Тренінг з антикризового менеджменту для консульських посадових осіб України за кордоном в Грузії

30 жовтня 2019 року, в місті Тбілісі, Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Департаментом консульської служби МЗС України розпочала тренінг з антикризового менеджменту для консульських посадових осіб України за кордоном.

Участь у навчанні беруть 11 консульських посадових осіб із 9 країн Центральної Азії, кавказького і близькосхідного регіонів. Учасники тренінгу відпрацьовують алгоритми дій ЗДУ з надання необхідної допомоги громадянам України, в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Тренінг вступним словом відкрив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов, який підкреслив важливість такої підготовки. Заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич наголосив на важливості чітких і скоординованих дій ЗДУ в умовах кризи, спрямованих на пом’якшення її наслідків, бо «не треба з кризою боротися, до неї необхідно готуватися». Навчання проводять начальник відділу менеджменту кризових ситуацій МЗС України Максим Коваленко, начальник відділу ситуаційного центру МЗС України Олег Куць та завідувач Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.

Захід організовано за сприяння та підтримки Міжнародного центру розвитку міграційної політики International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) (Бельгія) в рамках ініціативи, спрямованої на сприяння розбудові інституційної спроможності Дипломатичної академії України здійснювати підготовку консулів з антикризового менеджменту.

Меню