Тренінг з антикризового менеджменту для працівників консульської служби

3-4 жовтня 2019 року в Центрі професійної підготовки відбувся пілотний тренінг з антикризового менеджменту для працівників консульської служби.

Тренінг розпочав заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, який говорив про важливість антикризового менеджменту та необхідність підготовки персоналу ЗДУ до дій в кризових ситуаціях.

Під час тренінгу учасники ознайомилися із Планом дій ЗДУ з реагування на події надзвичайного характеру, розглянули практичні аспекти оперативного антикризового менеджменту, координації та кризової комунікації ЗДУ під час кризи.

Навчання проводили начальник відділу менеджменту кризових ситуацій МЗС України Максим Коваленко, начальник відділу ситуаційного центру МЗС України Олег Куць та завідувач Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.

Тренінг завершився рольовою грою «Реагування ЗДУ на події надзвичайного характеру», під час якого учасники моделювали дії ЗДУ щодо забезпечення на належному рівні ефективного захисту та надання оперативної допомоги громадянам України, які опинилися в зоні кризової ситуації. Захід було організовано за сприяння Міжнародного центру розвитку міграційної політики International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) (Бельгія) в рамках ініціативи, спрямованої на сприяння розбудові інституційної спроможності дипломатичних академій здійснювати кризову підготовку консулів.

Меню