Триденний навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами”

6-8 серпня у співпраці з Луганською обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку ООН з відновлення та розбудови миру (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) команда Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у складі директора ДАУ Сергія Корсунського, заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової провела у м. Сєвєродонецьку триденний навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами”.

Понад вісімдесят державних службовців та представників обласних державних адміністрацій, міських, районних та та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Луганської та Донецької областей, а також Лисичанського прикордонного загону отримали можливість підвищити рівень професійних знань.

В рамках модуля лектори висвітлили основи аналітичної та дипломатичної роботи, актуальні питання організаційно-протокольного забезпечення зустрічей за участі міжнародних партнерів, культурні, національні та релігійні особливості ведення переговорів з іноземними партнерами, а також обговорили формування та реалізацію зовнішньої політики України.

Крім цього, керівник Центру інформації та документації НАТО (2010 -2017) Наталія Немилівська провела для учасників практичний семінар з публічної дипломатії та стратегічних комунікацій.

Приємно вражені зацікавленістю учасників та налаштованістю на співпрацю. Дякуємо Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА за чудову організацію та сподіваємося на продовження плідної взаємодії.

Меню