Тристороння співпраця з кліматичної, екологічної та агро-дипломатії між ДАУ, FAO та UNEP в Україні

16 березня директор ДАУ Геннадій Надоленко зустрівся з Михайлом Малковим, радником з політичних і програмних питань Продовольчої та сільськогосподарської організації в Україні (FAO), Дженною Джадін (Jenna Jadin), спеціалісткою зі стратегічного планування FAO та Пʼєром Карло (Pier Carlo), представником Програми ООН з довкілля (UNEP) в Україні. У зустрічі також взяли участь заступники директора ДАУ, Мирослав Денис та Олександр Кириченко.

Сторони обговорили такі теми:

  • Створення навчальних курсів із кліматичної, екологічної та агро-дипломатії.
  • Проведення освітніх та експертних форумів і конференцій.
  • Посилення співробітництва між інституціями.

Геннадій Надоленко:

Наші дипломати та державні службовці, які працюють у сфері зовнішніх зносин, мають володіти усім спектром теоретичних та практичних знань з екологічної та кліматичної дипломатії, щоб спільно боротись із наслідками кліматичних змін у світі і привести до відповідальності агресора за завдані екологічні шкоди.

Дженна Джадін:

Зміни клімату впливають на все, починаючи з економіки і закінчуючи продовольчою безпекою. Тому наше завдання – спільно працювати для зменшення наслідків кліматичних змін.

Михайло Малков:

Ми вже маємо ряд успішних кейсів роботи з ДАУ і готові перенести позитивний досвід і на інші, не менш важливі, напрямки роботи, як то вода, екологія, продовольство та клімат.

Меню