Угода про співробітництво з Воєнно-дипломатичною академією імені Євгенія Березняка

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС посол Сергій Корсунський та начальник Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка полковник Павло Крисяк підписали Угоду про співробітництво між двома відомчими закладами освіти.

Метою укладеної Угоди є створення умов для взаємовигідного співробітництва між дипломатичними академіями, спрямованого на розвиток професійної компетентності посадових осіб дипломатичної служби та військовослужбовців сектору оборони України. Під час офіційної зустрічі керівники академій обговорили основні напрямки спільної освітньої та наукової діяльності, зробивши акцент на важливості в сучасних умовах обміну досвідом та практичними напрацюваннями професійної підготовки кадрів у сфері зовнішніх зносин, безпеки та оборони.

У церемонії підписання угоди взяли участь також перший заступник директора Дипломатичної академії України Станіслав Прошко, завідувач Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко, начальники кафедр Воєнно-дипломатичної академії Іван Аблазов та Олександр Лагодинський.

Меню