Геннадій Надоленко, директор ДАУ:
Одним із наріжних каменів нашої ініціативи є сприяння розширенню прав і можливостей жінок на дипломатичній службі України. У контексті триваючої російської агресії проти України жіноче лідерство, беззаперечно, є не просто перевагою, а абсолютною необхідністю.
Френк Борхерс (Frank Borchers), керівник Відділу миру, UNITAR, Бонн:
Початок цієї програми знаменує собою ще один важливий крок у плідному партнерстві, заснованому на спільному бажанні надати дипломатам можливість особистого та професійного росту, дати їм навички для орієнтування та адаптації до постійно змінюваної повсякденної реальності роботи у дипломатичному корпусі.
Максим Ємельянов, радник-посланник, посольство України у ФРН:
Ідеї фемінізму у зовнішній політиці слід розуміти не лише як рівні можливості для жінок і чоловіків, а й як боротьбу із системною нерівністю, несправедливим розподілом влади та будь-якою дискримінацією.
Ольга Нікітченко, керівниця патронатної служби МЗС:
Це дуже важливий тренінг для реалізації політики Міністерства закордонних справ з фемінізації дипломатії. Досягнення гендерної рівності та викорінення дискримінації є одними з пріоритетів Міністра Кулеби. І ця програма – дуже корисний інструмент для досягнення наших цілей.
Євгенія Ємшенецька, проєктний менеджер з експертної дипломатії та розвитку партнерств:
Я щиро радію, що тренінги по жіночому лідерству стають традицією. Ця програма була розроблена спеціально для українських дипломаток, з урахуванням важливих психологічних і професійних нюансів, які супроводжують роботу у дипломатичній сфері зараз, під час війни. Ми багато працювали над цим проєктом. І я рада, що ми поклали початок освітній співпраці.
Тренінг організований ДАУ спільно з UNITAR у рамках реалізації Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у системі органів дипломатичної служби України.