Установчий захід експедиції Української академії лідерства “Школа “Амбасадори України” в Дипломатичній академії

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшов установчий захід експедиції Української академії лідерства (УАЛ) “Школа “Амбасадори України”, який зібрав понад 240 молодих лідерів з усіх регіонів України.

Навчальна експедиція УАЛ дає можливість обговорити найактуальніші виклики, що стоять перед Україною, з лідерами, експертами, політиками та громадськими діячами і показати новий вектор реалізації внутрішньої та зовнішньої політики України.

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар та Директор ДАУ, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Корсунський.

Слухачі УАЛ мали можливість обговорити тонкощі культурної дипломатії з Володимиром Шейком – директором Ukrainian Institute. Про важливість міжнародного співробітництва та євроатлантичної інтеграції для України говорили з Шарон Ірвін – заступником Директора Офісу зв’язку НАТО в Україні, Фабіо Делла Пьяцца – головою політичної секції ЄС в України, Олександром Семенюком – головним консультант Головного управління міжнародних відносин Адміністрації Президента України.

На панельних дискусіях слухачі спілкувалися з Лесею Матвійчук (Центр громадських свобод), з Іриною Прокоф’євої і Тетяною Олійник (Український Інститут) та з іншими представниками громадського сектору, що задіяні у сфері публічної дипломатії.

У рамках заходу учасники відвідали та ознайомилися з роботою посольств таких країн як: Франція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Чехія, Словаччина.

Меню