Відбувалися II Всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ»

9-11 березня в Дипломатичній академії України відбувалися ІІ Всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ». Команди з 6 українських університетів: Національного університету “Києво-Могилянська академія” , Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка , Одеського Національного університету імені І.І.Мечникова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича , Донецького національного університету імені Василя Стуса, Львівського національного університету імені Івана Франка, обговорювали дискусійні питання міжнародних відносин, вчилися відстоювати часто протилежну до власної думку в дебатах та вирішувати кризову ситуацію під час моделювання переговорів щодо перегляду положень Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

Перемогу у змаганнях здобула команда Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Члени команди отримають запрошення на Київський безпековий форум від Open Ukraine. Друге місце посіла команда Львівський Національний Університет Франка, третє- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Журі відзначило окремих учасників змагань, які отримали пам’ятні подарунки. Усі команди виступили на високому рівні, отримали стимул до покращення фахових навичок та знань, а також нові та цікаві знайомства.

Змагання було організовано Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС у партнерстві та за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

Меню