Відкрита лекція виконавчого директора Американського єврейського комітету, доктора Девіда Харріса

7 жовтня в рамках Інтелектуального клубу ДАУ відбулася відкрита лекція виконавчого директора Американського єврейського комітету (AJC), доктора Девіда Харріса.

Під час лекції пан Харріс розповів учасникам про поточний стан трансатлантичного партнерства, виклики і загрози поширення ядерної зброї, роль соціальних мереж для сучасної зовнішньої політики та міжконфесійних взаємин. Лекція супроводжувалася відсилками в історію Америки і світу загалом, а деякі теми стосувалися особистих вражень пана спікера. Серед них: питання голокосту, події у Бабиному Ярі та Карибської кризи.

Особливу увагу було приділено Будапештському меморандуму і його ролі для сучасності, і для України зокрема.

Декілька тез від Девіда Харріса:

«У МЕНЕ Є МРІЯ – ЗНАЙТИ ВАКЦИНУ ВІД АНТИСЕМІТИЗМУ»

«Я ПАМ’ЯТАЮ ПОДІЇ 60-Х РОКІВ. Я ІШОВ У ШКОЛУ І ЩИРО ВІРИВ У ТЕ, ЩО ЦЕ БУДЕ МІЙ ОСТАННІЙ ДЕНЬ», – ГОВОРЯЧИ ПРО КАРИБСЬКУ КРИЗУ»

«Я НЕ Є ЧЛЕНОМ ЖОДНОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ. ПРОТЕ Я ЩИРО ВІРЮ У ЦІННОСТІ ЛІБЕРАЛ-ДЕМОКРАТІЇ І В ТЕ, ЩО ТІЛЬКИ ВОНИ ЗДАТНІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ РІВНІСТЬ І ПРОЦВІТАННЯ НАЦІЇ»

«МИ (AJС) БУЛИ ОДНИМИ З ПЕРШИХ, ХТО ЗВЕРНУВСЯ ДО АДМІНІСТРАЦІЇ ОБАМИ ЩОДО НАДАННЯ УКРАЇНІ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ ДЛЯ ПРОТИДІЇ РОСІЙСЬКІЙ АГРЕСІЇ»

Модератором заходу був перший заступник директора ДАУ Сергій Худіяш.

Меню