Відкриття виставки картин на рештках російських ракет

Сьогодні, 27 квітня, у ДАУ відкрилась виставка картин на рештках російських ракет. Захід приурочений до звільнення Київської області від російських окупаційних військ у квітні 2022 р.

Церемонію відкриття очолили перша заступниця МЗС України Еміне Джапарова, заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній, директор ДАУ, посол Геннадій Надоленко, представниця волонтерського руху “Добробат” Мері Акопян, художник Йосип Бартош та мер міста Ірпінь Олександр Маркушин.

Ця виставка – свідчення того, що навіть у найбільш складні моменти людина здатна знайти красу. Кожна робота розповідає історію трагедії та перемоги, руйнування та відродження. Митці, волонтери та діти демонструють свою творчість, перетворюючи символи війни на символи надії.

Участь у відкриті виставки взяли військовослужбовці ЗСУ, представники іноземних посольств, міжнародних організацій в Україні, громадських організацій та бізнес-спільноти, зокрема, Добробат, Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine та CGI School.

Ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка працюватиме з 28 квітня по 5 травня, в робочі дні, з 11:00 до 16:00.

Меню