Візит директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського до Республіки Кіпр

З 03 по 05 лютого 2020 року відбувся візит директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського до Республіки Кіпр. У рамках візиту директор ДАУ відвідав Університет Нікосія, де зустрівся з паном Ахіллесом Еміліадесом, деканом Юридичної школи Університету, до складу якої входить також Дипломатична академія. Протягом зустрічі сторони домовилися про співробітництво та обмін досвідом в рамках реалізації спільних освітніх проектів. Результатом переговорів стало підписання між Дипломатичною академією України та Юридичною школою Університету Нікосія Меморандуму про співпрацю.

На запрошення кіпрських колег Сергій Корсунський виступив з лекціями на теми «Енергетична безпека Європи: погляд з Чорного моря та Середземномор’я» та «Постліберальний світ реальної політики: виклики та можливості» для студентів і викладачів Університету Нікосія (UNIC) (м. Нікосія) та Університету UCLan (м. Ларнака). Під час відвідання Університету UCLan, Сергій Корсунський зустрівся з керівником Школи Права, професоркою Стефанією Лауле-Шайло та ректором Університету, професором Паніккосом Путціоріосом.

Протягом трьох днів відбулися зустрічі з Директором Департаменту з енергетичних та морських питань МЗС РК паном Йоргасом Хрістофідесом, Головою Представництва Європейської комісії в Нікосії, послом Ієротісом Пападопулосом, з в.о. Директора Департаменту з питань енергетики Міністерства енергетики та комерції РК паном Русосом Хараламбосом.

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС висловлює щиру вдячність Тимчасово повіреній у справах України в Республіці Кіпр Наталії Сіренко, першому секретарю Олені Коваль та співробітникам Посольства України в РК за блискучу організацію візиту.

Меню