Візит Першого заступника директора Дипломатичної академії України Станіслава Прошка до Алжиру

З 20 по 23 січня 2020 року відбувся візит Першого заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Станіслава Прошка до Алжиру.

У рамках візиту відбулись переговори української делегації з керівництвом Інституту дипломатії та міжнародних відносин (ІДМВ) Міністерства закордонних справ Алжирської Народної Демократичної Республіки. Алжирську делегацію очолила Генеральний Директор Інституту дипломатії п. Аміна Месдуа. Результатом перемовин стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДАУ ім. Геннадія Удовенка при МЗС України та ІДМВ, який передбачає обмін інформацією та досвідом з навчальних програм та організації практичних занять шляхом впровадження сучасних методів навчання у сфері дипломатії та зовнішньої політики, міжнародних відносин, міжнародного права, зовнішньоекономічних зв’язків, політології та суміжних галузей; обмін експертами та викладачами, організацію тематичних зустрічей, конференцій, курсів та семінарів; обмін публікаціями та досвідом в організації роботи бібліотек, тощо.

Крім того, протягом зустрічі з представниками ЗМІ Станіслав Прошко відповів на численні запитання, які були присвячені розвитку співпраці українсько-алжирських закладів дипломатичної освіти. Інтерв’ю Першого заступника директора Дипломатичної академії України арабською мовою за посиланням: http://m.elbilad.net/Article/detail?id=103827

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС висловлює подяку за сприяння в організації візиту та за участь у переговорах Послу України в АНДР Максиму Субху та Посольству України в АНДР.

Меню