Візит заступника директора Дипломатичної академії України Євгенії Габер до м.Оттава, Канада

01-04 березня відбувся візит Заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер до м.Оттава, Канада. У ході візиту відбулася зустріч з керівництвом Канадського інституту закордонної служби (Canadian Foreign Service Institute), який займається підготовкою дипломатичних кадрів для Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади – директоркою інституту Роксан Дюбе та директоркою Центру професійної підготовки у сфері закордонних відносин та глобального лідерства Крістін Лаберж. Під час зустрічі, зокрема, були обговорені питання обміну досвідом, встановлення партнерських відносин між установами та проведення спільних тренінгів для дипломатів двох країн.

Окрім того, Євгенія Габер взяла участь у роботі семінару «Туреччина-НАТО 2025», організованому за підтримки Міністерства національної оборони Канади Групою прогнозування у сфері безпеки та оборони на базі Центру досліджень сучасної Туреччини Карлтонського університету. Ще одним елементом програми стала участь в дискусіях у форматі круглого столу в Інституті Макдональда-Лор’є «Канада-Балтія: спільні засади безпеки та процвітання», в рамках якого політичні директори МЗС Литви, Латвії та Естонії представили своє бачення безпекової ситуації в регіоні та наголосили на важливості розвитку багатосторонніх ініціатив задля посилення трансатлантичного співробітництва.

Дипломатична академія висловлює вдячність Посольству України в Канаді та раднику-посланнику Юрію Никитюку за сприяння в розвитку співробітництва з Канадським інститутом закордонної служби.

Меню