Вручення сертифікатів слухачам першого курсу економічної дипломатії

Заступник Міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Дмитро Сенік:

Українські дипломати мають вміти ефективно представляти та захищати національні економічні інтереси України. Підготовка кадрів за найвищими світовими стандартами у межах нового навчального курсу є важливим елементом стратегії розвитку зовнішніх відносин на економічному напрямку.

Сьогодні заступник міністра вручив сертифікати слухачам першого курсу економічної дипломатії, який був спільно розроблений представниками Дипломатичної академії України, Генерального директорату економічної дипломатії МЗС, а також низки центральних органів виконавчої влади України.

Під час заходу директор Дипломатичної академії Геннадій Надоленко зазначив:

Важливо забезпечити дипломата сучасними знаннями на економічному напрямку, включаючи розуміння світових тенденцій міжнародних ринків та стратегічних економічних інтересів України. Окрім цього, новий курс включає реальні дієві інструменти роботи з бізнесом та інвесторами.

Найближчим часом курс буде доступний на платформі дистанційного навчання “Академія Онлайн”. Вітаємо учасників та дякуємо усім, хто долучився до підготовки курс.

Меню