Виступ Надзвичайного і Повноважного Посла Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі в Дипломатичній академії

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Директор Сергій Корсунський привітав Надзвичайного та Повноважного Посла ОАЕ в Україні. Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі виступив з презентацією на тему “Рік Толерантності в ОАЕ”.

Захід відбувся за модерації Директора Департаменту країн Близького Сходу та Африки МЗС України Мирослави Щербатюк, яка коментуючи розвиток сучасних українсько-еміратських відносин, відзначила їх динамічність та двосторонню готовність до співпраці.

Під час виступу пан Посол окремо зупинився на концептуальних основах та практичному втіленні ініціатив з просування ідей толерантності в суспільстві. Провідна роль в їх реалізації відводиться Міністерству толерантності та державним відомствам, які сприяють поширенню культури співіснування в ОАЕ. В даному контексті значна уваги приділяється організації різноманітних освітніх, мистецьких та спортивних програм, які спрямовані на формування толерантного ставлення до представників інших релігій та національностей.

Після завершення презентації відбулась дискусія із працівниками Міністерства закордонних справ України та іншими учасниками зустрічі, які мали нагоду задати пану Послу питання, що їх цікавили.

Меню