XIII Форум «Європа-Україна» за участю начальника відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерини Смаглій

У м. Жешув (Республіка Польща) розпочався XIII Форум «Європа-Україна». Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС на Форумі представляє Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій. Свій виступ під час панельної дискусії «Право чи диктат наддержав? Перспективи відновлення міжнародного правового порядку» К. Смаглій присвятила аналізу конкретних кроків, що вживаються Україною та її міжнародними партнерами задля захисту основ міжнародного права та національних інтересів України від країни-агресора.

Цього року Форум проходить під гаслом «Європа і Україна в 2020 році – нові можливості, старі загрози». Протягом дводенного заходу учасники мають можливість провести дискусії щодо різносторонніх відносин між Європою та Україною за останній рік. Форум Європа-Україна проводиться з 2007 року та є однією з ключових подій, організованих Варшавським інститутом східних студій.

Меню