Євгенія Габер про деталі робочого візиту президента України Володимира Зеленського до Стамбулу

«Важко заперечити, що сам факт зустрічі президентів України і Туреччини — вже другої з початку цього року — не може не викликати занепокоєння на східних берегах Чорного моря. Анкара, яка поступається в #НАТО за потужністю збройних сил хіба що #США, контролює Босфор і має дедалі більші проблеми у відносинах із Росією в Сирії, Лівії, а тепер ще й на Кавказі, — для Москви складний партнер, що має всі шанси стати ще складнішим суперником. Відтак, незалежно від оригінальності формулювань чи форматів самітів, кожний привід нагадати і Туреччині, і світу, що на Сході України триває російська агресія, окупований Крим має якнайшвидше повернутися під український суверенітет, а політичні в’язні все ще чекають на звільнення в російських тюрмах, уже є достатнім виправданням ресурсів, витрачених на організацію візиту».

Про деталі робочого візиту президента України Володимира Зеленського до Стамбулу читайте у статті заступника директора Дипломатичної академії України Євгенія Габер для видання “Дзеркало тижня”.

Посилання: https://zn.ua/ukr/international/turetska-kvadriha-zelenskoho.html?fbclid=IwAR1CRx5ASqUkCwEnNj_TRIessO311LagxCFA6UfIH4bNbg7kVQ5m2Y4a2lY

Меню