Євгенія Габер про перспективи розвитку українсько-турецької співпраці у сфері оборонної промисловості в інтерв’ю для польського видання «Wydawnytstvo militarne ZBIAM» (Військові дослідження та аналітика)

«Одним з очевидних наслідків російської агресії проти України стало припинення російсько-української співпраці у військово-технічній сфері. Київ почав шукати нових партнерів, і незабаром одним із них стала Туреччина, яка мала намір побудувати власну оборонну промисловість. Це було пов’язано як з політичним бажанням Анкари стати набагато сильнішою та впливовішою країною регіоні, так і практичними міркуваннями диверсифікації партнерів на зовнішніх ринках. Україна виступила природним партнером, оскільки могла навчити турків створювати власну промислову базу та поділитися відсутніми в Анкарі технологіями. У свою чергу, для українців Туреччина стала постачальником важливих для Києва товарів військового призначення, таких як бойові безпілотники».

Про перспективи розвитку українсько-турецької співпраці у сфері оборонної промисловості читайте детальніше в інтерв’ю заступниці директора Дипломатичної академії Україна імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер для польського видання «Wydawnytstvo militarne ZBIAM» (Військові дослідження та аналітика).

Посилання: https://zbiam.pl/wspolpraca-przemyslow-zbrojeniowych-ukrainy-i-turcji-analiza/?fbclid=IwAR0cqdPEXlR5F40YSAe7T_bjY3SlbY7YPcKSARInY6QuEDf9t5Sftv1J6mA

Меню