Євгенія Габер розповідає про те, чого вдалося досягти і які наслідки матиме цей візит для України і регіону у виданні “Європейська правда”

Кінець минулого тижня український президент провів у Стамбулі. Одноденна робоча програма Володимира Зеленського включала зустріч з турецьким колегою Реджепом Ердоганом, відвідування Вселенського Патріархату та підписання низки двосторонніх документів. При цьому стамбульський візит не анонсувався заздалегідь і для багатьох став сюрпризом. Для когось приємним, для когось – не зовсім. Відтак, і оцінки українських і міжнародних оглядачів різняться від “історичного прориву у відносинах” до “створення антиросійської (чи навіть антивірменської) коаліції” на тлі загострення у Нагорному Карабаху. Як це зазвичай буває, реалії виглядають значно менш романтично, а мета і результати візиту далекі від обох крайнощів.

Чого вдалося досягти і які наслідки матиме цей візит для України і регіону, читайте у статті заступниці директора Дипломатичної академії України імені Генадія Удовенка Євгенії Габер при МЗС для видання “Європейська Правда”.

Посилання: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2020/10/19/7115461/

Меню