Євгенія Габер та Андрій Войнаровський про ризики і переваги міжнародної політики у смартфоні та особливості професійної підготовки дипломатів в нових реаліях для “Дзеркала тижня”

Поширення коронавірусу стало справжнім випробуванням для всіх, хто звик жити та працювати в умовах глобалізованого світу.Не стала виключенням і сфера зовнішніх зносин. Нові реалії коронавірусного світу поставили дипломатів перед необхідністю швидкої адаптації до нових інструментів дистанційної роботи та нових форматів міжнародної взаємодії. Пандемія COVID-19 стала каталізатором давно назрілих змін і в системі міжнародних відносин, і в роботі українського МЗС. Закриття кордонів та обмеження фізичних контактів підштовхнуло дипломатію до якісно нового “квантового стрибка” у віртуальну реальність.

Про ризики і переваги міжнародної політики у смартфоні та особливості професійної підготовки дипломатів в нових реаліях читайте в статті заступниці директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер та провідного фахівця ДАУ Андрія Войнаровського у виданні ZN.UA.

Більше за посилання: https://zn.ua/international/zoom-diplomatiya-350807_.html

Меню