Закінчення лекційної частини дистанційного курсу «Протокольні і культурні особливості співпраці з іноземними партнерами та основи цифрової грамотності»

Сьогодні закінчилась лекційна частина дистанційного курсу «Протокольні і культурні особливості співпраці з іноземними партнерами та основи цифрової грамотності» для державних службовців, залучених у сфері зовнішніх зносин, Миколаївської обласної та районних державних адміністрацій.

Дистанційний курс був організований Регіональним відділенням Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка в Одесі у співпраці з Департаментом економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОДА.

Лекторами заходу виступили заступник директора ДАУ Євгенія Габер провідні фахівці РВ ДАУ в Одесі Дарія Асташенкова та Ольга Русова.

Учасники ознайомилися з основами організації міжнародних візитів та переговорів, національними, культурними, та релігійними особливостями співпраці з іноземними партнерами, а також приділили увагу цифровізації діяльності державного службовця та основам інформаційної безпеки.

Далі на учасників дистанційного курсу чекає самостійна робота на платформі «Академія Онлайн» і ознайомлення з актуальними питаннями службового етикету.

Меню