Заняття з питань сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України

Сьогодні відбулося чергове заняття з питань сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України організоване Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС  для групи народних депутатів України.

Порядок денний навчання передбачав розгляд та обговорення питань деокупації Криму, сприяння просуванню українського експорту та міжкультурного спілкування.

Поточна ситуація в Криму, зусилля, які здійснює Україна на міжнародній арені з деокупації та повернення Криму, та створення Кримської платформи були змістом виступу першої заступниці Міністра закордонних справ України Еміне Джапарової.

В.о. директора Офісу з просування експорту Тетяна Міськова ознайомила учасників із основними напрямами діяльності установи з підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників на міжнародні ринки.

Міжнародна діяльність та розвиток двостороннього співробітництва потребують знань норм і правил міжнародної ввічливості, врахування національно-культурних особливостей поведінки та спілкування різних народів, про це говорила під час виступу керівника Центру інформаційних ресурсів Дипломатичної академії Ольга Наконечна.

Меню