Зустріч директора Дипломатичної академії Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Флоранс Жиллєт

17 лютого відбулася робоча зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС , посла Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) пані Флоранс Жиллєт, в ході якої було обговорено та підписано річний план спільних дій на 2020 рік.

МКХЧ є одним із важливих партнерів Дипломатичної академії, який впродовж останніх трьох років сприяє розвиткові професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права. Розуміння різних аспектів гуманітарної діяльності МКЧХ є важливим елементом професійної підготовки консульських посадових осіб в Дипломатичній академії в контексті захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.

У зустрічі та церемонії підписання річного плану також брали участь координатор з правових питань МКЧХ Маріана Чакон Лозано, радник з правових питань МКЧХ Анастасія Салюк, перший заступник директора Станіслав Прошко та керівник Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.

Меню