Зустріч із групою слухачів Національного університету оборони США

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС співробітники Центру міжнародних зустрілися із групою слухачів Національного університету оборони США.

У ході бесіди були обговорені питання розвитку американо-української двосторонньої співпраці. Вітчизняні фахівці та гості обмінялися думками про актуальні події в політичному житті України, відзначили її важливе місце в забезпеченні військово-політичної стабільності регіону, дійшли згоди щодо необхідності посилення взаємодії України та Північно-атлантичного альянсу в протистоянні російській агресії.

Американські науковці висловили підтримку українським військовополоненим і політичним в’язням, наголосили на необхідності захисту їх прав та підтвердили намір США домагатися від РФ дотримання визнаних норм і правил у міжнародних відносинах. Обороноздатність України, на думку фахівців із Сполучених Штатів, може бути зміцнена не лише військовими засобами, але й шляхом розвитку економіки, покращення бізнес-клімату та приваблення іноземних інвестицій.

Меню