Зустріч новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла України в Японії Сергія Корсунського з представниками українського бізнесу

У Торговельно-промисловій палаті України (ТПП) відбулась зустріч новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла України в Японії Сергія Корсунського з представниками українського бізнесу.

Зустріч відкрив президент ТПП Геннадій Чижиков. Від відзначив, що потенціал торговельно-економічної співпраці між країнами наразі не використовується повною мірою. Попри те, що протягом першого кварталу 2020 року товарообіг з Японією зріс на 23,4% у порівнянні з минулим роком того ж періоду, для України Японія залишається п’ятою за «недоторгованим потенціалом» країною. Про-активна позиція України в цьому питанні є ключовою запорукою успіху у розвитку
взаємовигідної торговельно-економічної співпраці з Японією.

Сергій Корсунський виступив з презентацією щодо майбутніх перспектив торговельно-економічного співробітництва України з Японією, окресливши разом з тим ширший спектр питань співпраці: політичні, торговельні та технологічні.

Представник консалтингової компанії COIN, Юрій Луценко, та АТ «Житомирські ласощі», Діана Радченко, провели презентації компаній, під час яких поділились досвідом (COIN) та планами виходу на японський ринок (АТ «Житомирські ласощі»).
Після презентації відбулась жива дискусія у форматі питань-відповідей. Представники українського бізнесу отримали можливість поставити актуальні для них запитання щодо виходу продукції на японський ринок, отримати практичні поради щодо просування товарів та щодо встановлення контактів з японськими бізнес-партнерами.

Обговорили питання інтелектуальної власності, особливостей японського ринку, товарів, що можуть мати попит в Японії, а також напрямки залучення японських інвестицій до України. Зустріч відбулась одночасно у форматі онлайн та офлайн.

Меню