Зустріч з мисткинею, дружиною дипломата Ізагус Тауш

25 квітня в рамках проекту “Культурна дипломатія” в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч з мисткинею, дружиною дипломата Ізагус Тауш (Isagus Toche).

Ізагус Тауш поєднує в собі мисткиню за покликанням, вчительку за освітою, дизайнера, експерта з гурманської кухні, активну діячку й чудову мати та дружину. Вона залишила по собі позитивну емоційну та інтелектуальну пам’ять в 20 країнах світу, проте зараз саме українці мають можливість насолоджуватися її творчістю і присутністю. Ізагус Тауш з 2015 року, перебуваючи в Україні, перейнялася культурою та духом нашої країни. Більш того, Ізагус вчить українських дітей створювати одяг з абсолютно будь-якого матеріалу, плете ляльки-мотанки, вишиває цілі полотна за мотивами вишиванок та активно допомагає готувати цілі шоу за участі дітей та їх виробів з перероблених матеріалів.

Неймовірні роботи нашої гості, сповнені шаленою енергетикою та справжнім українським духом, не залишають байдужими глядачів. Сукні майстрині створені з найрізноманітніших матеріалів: сміттєвих пакетів, обгорток від цукерок, протигазів, дитячих іграшок, пакувального пластику та багато іншого. Кожна сукня, яку вона представляє, має назву, розповідь, повідомлення, концепцію, це певна історія, яка передає те, що стурбувало Ізагус Тауш. Найголовніше призначення її костюмів – це потужний посил людству: сміття знищую світ і ми повинні стати на захист природи. Одна з найвідоміших робіт Ізагус – «gun dress», створена з іграшкової зброї, символізує протест проти жорстокості та воєнного терору. Один з останніх проектів – «Chernobyl Bride» присвячено Чорнобильській трагедії. Втілюючи цей проект у життя мисткиня змушує світ не залишатися байдужим до цієї глобальної історії. На зустрічі були присутні представники іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Україні та поціновувачі таланту Ізагус Тауш.

Модерувала захід заступник директора Дипломатичної академії України Наталія Шульга.

Меню