• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Директор ДАУ Ігор Осташ взяв участь у ІІІ міжнародній конференції «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South»
Опубліковано 18 листопада 2025 року о 16:08

17–18 листопада директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Ігор Осташ взяв участь у третій міжнародній конференції «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South», що відбулася у Києві.


Щорічний захід став унікальним майданчиком для обговорення ситуації в тимчасово окупованому Криму, обміну ідеями.


З вітальними словами перед учасниками на відкритті конференції виступили Постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Ольга Куришко, заступниця Керівника Офісу Президента України Ірина Мудра, перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця та голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. 


Конференція зібрала українських та іноземних політиків, дипломатів, експертів, політологів і журналістів, що сприяє зміцненню партнерств і розвитку міжнародного діалогу.


У своєму виступі перший заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця підкреслив важливість збереження інтересу до висвітлення ситуації в Україні для громадськості країн Африки, Азії та Латинської Америки. 


Особливу увагу учасників конференції Перший заступник Міністра звернув на необхідність реагування світової спільноти на порушення Росією норм міжнародного гуманітарного права на тимчасово окупованих територіях України.


Матеріали конференції стануть цінною основою для підготовки аналітичних матеріалів і рекомендацій для дипломатів, а також основою для подальших фахових дискусій і конференцій, які відбуватимуться на базі Дипломатичної академії. 


Crimea Global підтверджує свій статус унікальної платформи для відкритого міжнародного діалогу, зміцнення партнерств і просування українського голосу у глобальних питаннях безпеки та розвитку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux