12 - 13 лютого у Дипломатичній академії України відбувся тематичний англомовний семінар для представників МЗС України на тему «Проблеми міжнародної безпеки. Сучасний стан та перспективи співробітництва України з НАТО. Сучасні тенденції світової політики».
Спікерами лекцій виступили Аліна Гриценко - доктор філософії з політології, політична аналітикиня Представництва НАТО в Україні та Ганна Шелест - доктор політичних наук, директорка Програми безпекових студій Ради зовнішньої політики «Українська призма», головний редактор журналу UA: Ukraine Analytica, Голова Правління ГО «Сприяння міжкультурному співробітництву», Голова Наглядової ради державної установи «Український інститут».
Протягом двох днів учасники семінару обговорили ключові проблеми міжнародної безпеки, сучасний стан і перспективи співробітництва України з НАТО, а також актуальні тенденції світової політики. У ході дискусій було проаналізовано основні безпекові виклики сучасності, вплив повномасштабної війни на систему міжнародних відносин та роль міжнародних інституцій у формуванні стабільного й передбачуваного безпекового середовища.