12 червня у Дипломатичній академії України завершилася спеціальна короткострокова програма підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби «Інструменти інтеграції гендерного підходу в діяльності органів дипломатичної служби».
Протягом трьох днів відбулася низка тренінгів, покликаних підвищити обізнаність працівників та працівниць системи органів дипломатичної служби з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Зокрема, предметами обговорення стали алгоритм інтеграції гендерного підходу при розробці нормативно – правових актів, сутність гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, гендерний аудит, інтеграція гендерного підходу в процесі вступу України до ЄС, феміністична зовнішня політика та міжнародні практики її впровадження, а також гендерно відповідальний підхід у політиці НАТО.
Спікерами другого та третього дня програми стали:
Заходи в межах програми організовані за підтримки проєкту UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції.